Понад 50 років досвіду

Історія створення

Сучасна техніка

Забезпечення технікою

Досвід спорудження об'єктів берегоукріплень

Будівництво берегоукріплень

Досвід роботи в складних гірських умовах

Досвід роботы в складних гірських умовах

Повний комплекс власної техніки і обладнання для виконання робіт

Забезпечення технікою

Виконання повного комплексу будівельно-монтажних робіт

Види діяльності

Будівництво в гірських сейсмічних зонах

Виды деятельности

Будівництво об'єктів «під ключ»

Види діяльності

Будівництво в болотистих місцевостях

Будівництво в болотистих місцевостях

Виконання повного комплексу будівельно-монтажних робіт

Види діяльності

Досвід роботи в галузі

Одним з наймасштабніших і стратегічно важливих проектів збудованих ПАТ «Фірма «Нафтогазбуд» в якості Генпідрядника за останні роки є нафтопровід НПК «Південний» - Західна Україна («Одеса - Броди»), довжиною 670км.

В 2000-х роках товариство своїми силами виконало винос нафтопроводу “Броди - Держкордон” системи магістральних нафтопроводів „Дружба” з аварійно-небезпечної зони в Закарпатській області - довжиною 60 км з труб Ø 500 мм, довжиною 60 км з труб Ø 700 мм, брало участь у будівництві другої нитки газопроводу „Ананьїв-Ізмаїл” - довжиною 20 км з труб Ø 1220 мм, нафтопроводу „Жулин-Надвірна” - довжиною 85 км з труб Ø 500 мм; газопроводів до міст Ульянівка, Гайворон, Голованівськ, с. Ладижинка та ТОВ „Побужський феронікелевий комбінат Кіровоградської обл.” - довжиною 90 км з труб Ø 325 мм.

В той же час були збудовані і успішно здані в експлуатацію ряд інших важливих проектів фірми: Гаївське газоконденсатне родовище, газопровід до Рiвненського промислового вузла, нафтопровід «Дрогобич - Калуш», облаштоване Бiльче - Волицьке газове родовище.

Всередині 2000-х років актуальною стала проблема ремонту водопровідних мереж м. Львова. Саме тоді товариство брало участь у «Комплексній програмі водопостачання м. Львова».

В 2006 р. потужностями товариства завершено будівництво та введено в експлуатацію найбільшу за потужністю на Україні насосну станцію «Будзень-ІІ», із застосуванням сучасних Європейських та світових технології.

У 2007 році товариство в парі з індійським партнером перемогло у тендері на будівництво газопроводу на території Індії (30", 128 км). Протягом 2007 – 2009 рр. фахівці фірми надавали кваліфіковану фахову підтримку по супроводу основних інженерно-технологічних етапів будівництва та в керівництві будівництвом.

Протягом 2007-2010 рр. товариство провело будівництво і успішно здало в експлуатацію ряд об’єктів з капітального ремонту нафтопроводу «Броди – Держкордон». Реконструкція нафтопроводу «Броди – Держкордон» через р. Дністер на км 108 вперше за часи будівництва проводилася методом направленого горизонтального буріння.

В останній час ПАТ «ФІРМА «НАФТОГАЗБУД» веде будівництво газопроводу «Армянськ-Джанкой» на території АР Крим, продовжує проводити капітальний ремонт нафтопроводу «Броди-Держкордон», бере участь у комплексній програмі будівництва об’єктів до «ЄВРО-2012» та інших не менш важливих проектах.

Враховуючи розвинуту та розгалужену системи автомобільних та залізничних шляхів України, насиченість ділянок інженерними комунікаціями, наявність великої кількості водних перешкод, будівництво магістральних трубопроводів на теренах нашої країни, а особливо в гірських і сейсмічних регіонах, – це складний інженерний процес, який вимагає ретельної підготовки виробництва, відповідного досвіду та кваліфікації персоналу.

Рівень інженерної складності вище перерахованих трубопроводів, а також багаторічний досвід товариства показав, що успішне спорудження і своєчасне введення в експлуатацію магістральних трубопроводів великої довжини, можливе тільки при дотриманні необхідної послідовності та вимог до підготовки будівництва та спорудження об’єктів.